PopisCihan Veronika, e-mail: veronika.cihan@nn.cz
Tyto požadavky jsou vítány: min. Bc vzdělání; znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; znalosti jednotlivých modulů aplikace Peoplesoft; znalost architektury Peoplesoft; zkušenost s Linix, Windows Server, ORACLE DB a SQL výhodou

Náplň práce: Hlavní náplní práce je poskytování technické a architektonické podpory a údržby Peoplesoft komponentů; udržovat technickou část aplikace; analyzovat technické incidenty; poskytovat řešení; koordinace s útvary Infrastruktury a DB. Odpovědnost za technickou architekturu, bezpečnost, dostupnost a výkon aplikací.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-28T01:53:56

Společnost

NN Management Services, s.r.o.
  • NN Management Services, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Cihan
  • E-mail : veronika.cihan@nn.cz
  • Adresa : Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

peoplesoft

práce

technické

znalost

technickou

aplikace

analyzovat

architektonické

podpory

údržby