PopisMísto výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: tel.: 326 700 546 (po-pá 8-16 hod.), e-mail: afd@afd.cz

Náplň práce
- Týmová spolupráce v konstrukci a vývoji
- Vývojové práce ve 3D systému Catia V5 či v jiném CAD softwaru dle potřeby
- Zpracování výkresové dokumentace, kusovníků a rozpadů
- Zástavbové a montážní analýzy v CAD
- Konzultace a řešení technických problémů se zákazníkem

Požadujeme
- vzdělání technického směru
- angličtina nebo němčina nebo srbština nebo ukrajinština nebo polština nebo rumunština nebo bulharština nebo kazachstánština
- znalost CAD softwaru/Catia výhodou Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUFEER DESIGN, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-12T01:56:26

Společnost

AUFEER DESIGN, s.r.o.
  • AUFEER DESIGN, s.r.o.
  • Kontakt : Katarína Planá
  • Telefon : +420 326 700 546
  • Adresa : AUFEER DESIGN, s.r.o.- pracoviště MB, Mladá Boleslav

Klíčová slova

cad

práce

místo

technického

montážní

analýzy

cad

konzultace

řešení

technických