PopisZ důvodu rozšíření úspěšného týmu realitních makléřů společnosti LILAN s.r.o. hledáme realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro Liberecký a Ústecký kraj, zejména pro pobočky v České Lípě, Libercia v Děčíně.
-Pracovní pozice: realitní makléř/ka / obchodník s nemovitostmi
-Místo práce: na jedné, Vámi zvolené pobočce: Česká Lípa, Liberec, Děčín
-Druh pracovního poměru: plný úvazek, částečný úvazek, hlavní pracovní poměr, DoPP, DoPČ
Nabízíme:
-zajímavou a flexibilní práci
-100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
-odborné vedení majitelem realitní kanceláře
-vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
-vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
-možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
-pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
-flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
-kompletní zázemí realitní kanceláře
-administrativní, právní, marketingová a IT podporu
-vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
-unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
-tarif s neomezeným voláním
-vizitky, letáky, plachty
-moderní a reprezentativní kanceláře
-přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci
Požadujeme:
-výborné komunikační schopnosti
-reprezentativní vystupování
-sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
-spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
-vysoké pracovní nasazení
-přizpůsobení času potřebám klientů
-chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
-zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
-základní znalost práce na PC
-min. středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
-řidičský průkaz sk. B (aktivní řídič)
Náplň práce:
-aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
-zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
-vytváření prezentace nabízených nemovitostí
-provádění prohlídek nemovitostí
-vedení obchodních případů
-komunikace s klienty
Co bude realitní makléř k práci potřebovat?
-vlastní automobil, notebook, mobilní telefon
Co udělat v případě zájmu o pozici?
-zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: lilancz22@gmail.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLILAN, s.r.o. - 001, Hrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-03-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

LILAN, s.r.o.
  • LILAN, s.r.o.
  • Kontakt : Nataliya Azimova
  • Telefon : lilancz22@gmail.com
  • Adresa : LILAN, s.r.o. - 001, Hrnčířská 2985, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

realitní

práce

pracovní

týmu

makléře

online

možnost

úvazek

systém

motivační