PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
řízení skupiny konstruktérů; organizace svěřených konstrukčních úkolů, zodpovědnost za výsledek; kontrola zpracování výrobní a výkresové dokumentace - technická úroveň, obsah; kontrola specifikace výrobků a subdodávek; zodpovědnost za evidenci všech úkolů oddělení; spolupráce na uvádění zařízení do chodu; sledování trendů a podávání návrhů na zlepšení a inovace

Požadujeme:
SŠ/VŠ strojní; praxe v konstrukci min. 3 roky; praxe na vedoucí pozici vítána; znalost 3D konstrukčního systému (Inventor výhodou); znalost Autodesk Vault výhodou; schopnost domluvit se anglicky; řidičský průkaz sk. B; schopnost řídit tým s cílem co nejlepšího plnění zadaných úkolů; předpoklad pracovních cest do zahraničí

Nabízíme:
přátelský tým; práci na zajímavých projektech; zázemí nadnárodní firmy; volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištění/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy v rámci pracovní doby; stravování v areálu; zaměstnanecké akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: personalni@pspeng.cz
- telefonický kontakt paní Mgr. Martina Davidová, tel.: 581 232 036, 602 422 898

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

IKN Czech s.r.o.
  • IKN Czech s.r.o.
  • Kontakt : Martina Davidová
  • Telefon : +420 602 422 898
  • E-mail : personalni@pspeng.cz
  • Adresa : Kojetínská 3186/79, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

úkolů

schopnost

znalost

praxe

kontrola

zodpovědnost

zaměstnanecké

tým

výhodou

nejlepšího