PopisPožadujeme:
SŠ nebo VŠ obor elektronika nebo měřící technika
předchozí praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
znalost práce nebo schopnost naučit se používat Altium Designer (příp.FORMIKA)
znalost MS Office
znalost AJ na úrovni B2
samostatnost, systémový a zodpovědný přístup
ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
spolupráce na vývoji a kontrukci elektronik indukčních a ultrazvukových průtokoměrů
návrh plošných spojů v systému Altium Designer/FORMIKA
hledání optimálních konstrukčních variant řešení
optimalizace z hlediska používaných technologií
zpracování kompletní výrobní dokumentace
práce s informačním systémem Helios

Zaměstnanecké výhody:
zázemí moderní, stabilní české výrobní společnosti s celosvětovou působností
práce v technickém úseku společnosti s rozsáhlými inovačními programy
práce v přátelském pracovním prostředí
pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
benefitní programy
hodnocení v závislosti na kvalifikaci a dosahovaných výsledcích
možnost profesního růstu v rámci technického úseku společnosti

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěELIS PLZEŇ a.s., Luční 425/15, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

ELIS PLZEŇ a. s.
  • ELIS PLZEŇ a. s.
  • Kontakt : Markéta Suttnerová
  • Telefon : +420 377 517 711
  • E-mail : personalistika@elis.cz
  • Adresa : ELIS PLZEŇ a.s., Luční 425/15, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

společnosti

úseku

výrobní

altium

požadujeme sš

stabilní

technickém

působností práce

celosvětovou

české