PopisA16 a:30/1/2019
Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek 7:30-15:00 hod., nebo 8:00-15:30 hod.
Společnost INPROS F-M, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb.
Náplň práce:
- zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost.
Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání stavební, i absolvent, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
- stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned
V případě zájmu nás emailem kontaktujte na: inprosfm@inprosfm.cz
www.inprosfm.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěINPROS F-M, společnost s ručením omezeným, 28. října 1639, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

INPROS F-M s.r.o.
  • INPROS F-M s.r.o.
  • Kontakt : Vladimíra Pokorná
  • Telefon : +420 774 315 526
  • Adresa : INPROS F-M, společnost s ručením omezeným, 28. října 1639, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

práce

a16a3012019 práce

finanční

absolvent

znalost

autocadword

excelsamostatnost

zodpovědnost

řidičský

průkaz