PopisMísto výkonu práce zaměstnance: Salzburg Schokolade CZ s.r.o., Plzeňská 808, 348 15 Planá.
Způsob prvního kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: životopis na e-mail lucie. hrdlickova@schoko.at
Náplň práce:
zaskladnění a vyskladnění zboží, obalů, polotovarů, kontrola příjmu zboží - množství, obaly, poškození,vyskladnění zboží, obalů nebo polotovarů pro výrobu,inventury, zástup za vedoucí skladu v době její nepřítomnosti,dodržovat pořádek v oblasti logistiky jak venku tak uvnitř,dodržování BOZP a PO předpisů
Požadujeme:
- praxi v oboru logistiky minimálně 1 rok
- zkušenosti s vedením a řízení lidí
- řidičský průkaz na VZV výhodou
- znalost práce na PC
- schopnost samostatné práce a pečlivost
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPlzeňská 808, 348 15 Planá u Mariánských Lázní Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-31T01:55:25

Společnost

Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
  • Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Hrdličková
  • Telefon : +420 374 630 371
  • Adresa : Plzeňská 808, 348 15 Planá u Mariánských Lázní

Klíčová slova

zboží

práce

logistiky

polotovarů

obalů

místo

minimálně

oblasti

venku

uvnitřdodržování