PopisNÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
" Projektování konstrukčních a pomocných prací na projektech vodohospodářských staveb, koncepčních návrhů jednodušších vodohospodářských staveb
" Projednání dokumentací se správci, s úřady a další nutné související práce při projekční činnosti
" Spolupráce s kolegy, s ostatními ateliéry
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
" Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru - vzdělání specializované na vodohospodářské stavby výhodou
" Znalost předpisů, norem, zákonů výhodou
" Zkušenosti s projednáváním projektů výhodou
" Znalost CAD systémů výhodou
" Schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, komunikativnost a zájem o práci
" Řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ/NJ

NABÍZÍME - benefity a motivace
" Zázemí stabilní společnosti
" Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
" Osobní přístup a podporu kolegů
" Zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
" Profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
" Školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
" Odměňování v závislosti na vlastním nasazení
" Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValbek, spol. s r.o. - Plzeň, Parková 1205/11, Černice, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-19T03:23:47

Společnost

Valbek, spol. s r.o.
  • Valbek, spol. s r.o.
  • Kontakt : Kateřina Jiroušová
  • Telefon : +420 487 070 467(po9-11h)
  • E-mail : katerina.jirousova@valbek.eu
  • Adresa : Valbek, spol. s r.o. - Plzeň, Parková 1205/11, Černice, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

práce

podporu

výhodou quot znalost

vzdělání

vodohospodářských

přístup

kolektiv quot osobní

přátelský

prostředí

pracovní