PopisJAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ
•Vazač/jeřábník nebo také manipulant – nemanipuluje s autojeřábem, ale váže výrobky na vazáky. Manipuluje pouze s mostovým jeřábem, který se ovládá dálkovým ovladačem.
•Obsluhuje vysokozdvižný vozík a stará se o jeho údržbu.

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
•Vzdělání SOU/SOŠ
•Zkušenosti s obsluhou VZV a s vázáním břemen
•Zdravotní způsobilost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené stroje
•Výhodou průkaz a oprávnění na vazače/jeřábníka a VZV (případně je možnost obnovení neaktuálního oprávnění)

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
•Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
•Dovolená nad rámec zákona, 13. plat
•Finanční odměny za loajalitu, firemní společenské akce
•Firemní kurzy anglického jazyka, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
•Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

2 JCP a.s.
  • 2 JCP a.s.
  • Kontakt : Veronika Řábková
  • Telefon : +420 601 304 562
  • E-mail : rabkovav@2jcp.cz
  • Adresa : 2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí

Klíčová slova

vzv

možnost

závodní

zákona

rámec

dopravudovolená

příspěvek

stravování

jaká

nabídnout dotované