PopisNáplň práce: správa firemní sítě, údržba a správa HW a SW, uživatelská podpora
Požadujeme: vzdělání - střední odborné s maturitou, znalost MS Office 365, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B, znalost informačního systému Dialog 3000S výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou!
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, benefity formou stravenek, 24 dnů dovolené, příspěvek na PP a ŽP, nástup možný po 15.4.2019.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 6:30 do 14:30 hodin.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTOMATEX Otrokovice, a. s. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1678, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-01T09:39:52

Společnost

TOMATEX Otrokovice, a. s.
  • TOMATEX Otrokovice, a. s.
  • Kontakt : Ing. Jana Sedláčková
  • Telefon : +420 727 901 113
  • Adresa : TOMATEX Otrokovice, a. s. - sídlo, tř. Tomáše Bati 1678, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

znalost

správa

formou

výhodou

praxe

obdobné

pozici

výhodou nabízíme

zázemí

stabilní