PopisPožadavky: vzdělání odpovídající zákonu č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících - kurz asistenta pedagoga možno dostudovat v průběhu zaměstnání, občanská a morální bezúhonnost, zodpovědnost, komunikativnost
Náplň práce: jedná se pouze o noční práci 20:00 - 8:00 hod, pravidelné střídání směn, dohled nad cca 10 dětmi, zajištění hygieny, nočního režimu, pomoc při přípavě a vydání snídaní
možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, 8 týdnů dovolené
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: reditel@dduhomole.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNoční provoz PracovištěDDÚ - Středisko výchovné péče, Dukelská 1704/23a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T08:47:52

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90
  • Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90
  • Kontakt : Vladimír Mgr. Ira
  • Telefon : +420 387 203 491
  • E-mail : reditel@dduhomole.cz
  • Adresa : DDÚ - Středisko výchovné péče, Dukelská 1704/23a, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

požadavky

neurčitou zaměstnanecké

hygieny

nočního

režimu

pomoc

přípavě

vydání

snídaní možnost

změny