PopisPracoviště: Takonín
Požadavky: ochota práce v těžkých podmínkách za každého počasí, ochota pracovat i o sobotách
Náplň práce: těžká manuální práce na stavbách (úklid silnic, práce s kameny, pomocné práce při betonování, pomocné práce při ukládání kanalizačního potrubí, skruží, šachet, výkopové práce, přesun hmot na kolečku, atp.)
Příspěvek na oběd, služební automobil, telefon.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 6-17 hod.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStavby rybníků s.r.o. -Takonín, Středisko firmy v Takoníně ,Divišov Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Stavby rybníků s.r.o.
  • Stavby rybníků s.r.o.
  • Kontakt : Martin Suchopar
  • Telefon : +420 607 932 329
  • E-mail : stavbyrybniku@seznam.cz
  • Adresa : Stavby rybníků s.r.o. -Takonín, Středisko firmy v Takoníně ,Divišov

Klíčová slova

práce

ochota

pomocné

pracoviště

kolečku

šachet

výkopové

přesun

hmot

oběd