PopisPracoviště: Takonín
Požadavky: ŘP skupiny B, znalost práce na PC, vysokoškolské vzdělání stavebního směru v oboru stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství výhodou, praxe vítána.
Náplň: Zodpovědnost za vedení staveb, zajišťování materiálu na stavbu, organizace personálu, kontrola kvality práce a dodržování BOZP na stavbě.
Příspěvek na oběd, služební automobil, telefon.
První kontakt telefonicky 6-17 hod., nebo e-mailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStavby rybníků s.r.o. -Takonín, Středisko firmy v Takoníně ,Divišov Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Stavby rybníků s.r.o.
  • Stavby rybníků s.r.o.
  • Kontakt : Martin Suchopar
  • Telefon : +420 607 932 329
  • E-mail : stavbyrybniku@seznam.cz
  • Adresa : Stavby rybníků s.r.o. -Takonín, Středisko firmy v Takoníně ,Divišov

Klíčová slova

práce

pracoviště

bozp

stavbu

organizace

personálu

kontrola

kvality

dodržování

oběd