PopisPožadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v řízení investičních zakázek ve výrobních nebo stavebních firmách – výroba strojů a zařízení, údržba a servis, montáže a opravy, výstavba průmyslových zařízení aj.
- Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků a technických postupů aj. podmínkou
- VŠ, SŠ technického zaměření

Pracovní náplň:
- Zodpovídá za přípravu projektu a technické dokumentace zakázek pro výrobu, údržbu, modifikace a rekonstrukce zařízení elektrárenských bloků
- Specifikuje množství a druhy materiálů podle požadavků a předepsaných norem
- Spolupracuje s konstruktéry a projektanty, dodavateli i zákazníkem při realizaci investičních zakázek

Nabízíme:
- • Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
• Dlouhodobý odborný rozvoj, zvyšování kvalifikace, vzdělávací kurzy a školení
• Pět týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Benefitní poukázky
• Příspěvek na autobusovou smluvní dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření
• Bezúročné zápůjčky ze sociálního fondu
• Podpora při pracovní neschopnosti
• Čtvrtletní odměny dle výkonu
• Zvýšené stravné na služebních cestách
• Odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-04T16:59:37

Společnost

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • Kontakt : Ludmila Kosmáková
  • Telefon : +420 725 658 787
  • E-mail : prace@cezenergoservis.cz
  • Adresa : ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany, Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna

Klíčová slova

zařízení

technických

požadavků

investičních

zakázek

penzijní

technické

kvalifikace

stravování benefitní

dovolené příspěvek