PopisMísto výkonu práce: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1
Požadujeme:
- ÚSO vzdělání
- vzdělání technického, obchodního, ekonomického směru výhodou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- komunikativnost
- ochota se dál vzdělávat v této oblasti
- flexibilita, loajalita, samostatnost
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- přijímání objednávek
- dohled nad zakázkami
- vedení administrativní agendy
Nabízíme:
perspektivní zaměstnání, jistotu zaměstnání, příspěvek zaměstnavatele na životní a penzijní pojištění, sick days, příspěvek zaměstnavatele na stravování, zvýhodněné volání, prémie a dobré platové podmínky, po zaučení pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt: telefonicky 7 - 14.30 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 631, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.
  • ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Halsbachová
  • Telefon : +420 465 796 565
  • Adresa : Nádražní 631, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

práce

zaměstnání

příspěvek

zaměstnavatele

místo

stravování

administrativní

agendy nabízíme perspektivní

jistotu

životní