PopisPožadujeme: vzděláníí technického směru, znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, znalost práce na PC, organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým lidí, ŘP sk. B.

Náplň práce: zodpovědnost za chod servisního oddělení, tvorba a plnění plánu servisu, předvádění strojů, vedení týmu cca 8 lidí, komunikace se zákazníky a zahraničními dodavateli, zodpovědnost za včasné zpracování a uzavření reklamační a servisní zakázky.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu, zaměstnanecké benefity.

Telefonický kontakt možný v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMANATECH CZ s.r.o.- provozovna, Jiřice 247, 396 01 Humpolec Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

MANATECH CZ s.r.o.
  • MANATECH CZ s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Čermáková
  • Telefon : +420 565 534 076,777 784 263
  • E-mail : manatech@manatech.cz
  • Adresa : MANATECH CZ s.r.o.- provozovna, Jiřice 247, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

lidí

znalost

práce

zodpovědnost

požadujeme

dodavateli

včasné

zpracování

uzavření

reklamační