PopisTECHNOLOG
Náplň práce:
-určování a kontrola výrobní technologie a pracovních postupů
-ověřování technologie nových výrobků
-provádění technických zkoušek
-spolupráce při navrhování způsobu kontroly jakosti
-vedení příslušné dokumentace výrobků technické keramiky
Požadujeme:
-VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na technologii keramiky nebo keramických materiálů, případně anorganickou chemii, nebo SŠ keramického zaměření s praxí min. 3 roky
-řidičský průkaz skupiny B
-aktivní přístup k práci, samostatnost
-flexibilitu, loajálnost
-invenci
Nabízíme:
-zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí
-mzda od 20 000 Kč + prémiová složka odvislá od plnění měřitelných ukazatelů
-možnost osobního a profesního růstu
-práce v mladém kolektivu
-další vzdělávání
-firemní benefity (penzijní připojištění, rehabilitace, příspěvek na stravování..)
-v budoucnu možnost bydlení ve firemním bytě 3+1 v místě zaměstnání

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKERAMTECH spol. s r.o., Horská 139, 542 01 Žacléř Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

KERAMTECH s. r. o.
  • KERAMTECH s. r. o.
  • Kontakt : Ludmila Burešová
  • Telefon : +420 736 751 809,499 739 713
  • Adresa : KERAMTECH spol. s r.o., Horská 139, 542 01 Žacléř

Klíčová slova

technologie

technolog náplň

prémiová

osobního

ukazatelů možnost

měřitelných

plnění

odvislá

složka