PopisPracovní náplň:
• Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením lékařských součástek podle příslušných výrobních postupů
• Při výrobě se řídí postupy práce pro danou operaci, oficiálními předpisy a pokyny vedoucího výroby
• Sleduje kvalitu vstupního materiálu
• Dle požadavků nadřízeného jinak přispívá k práci oddělení
• Jedná v souladu se všemi souvisejícími zákonnými požadavky, interními předpisy a směrnicemi

Požadujeme:
• Manuální zručnost
• Práce ve třísměnném provozu
• Pečlivost
• Dobrý fyzický stav
Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Velmi dobré mzdové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na závodní stravování
• Příspěvěk na penzijní připojištění
• Příspěvěk do „cafeterie“
• Příspěvěk na cvičení
• Příjemné a čisté pracovní prostředí
• Nástup možný ihned
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-23T11:11:36

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • Telefon : +420 566 510 410
  • E-mail : darina.hemzova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

pracovní

práce

předpisy

zákonnými

požadavky

interními

směrnicemipožadujeme manuální

zručnost práce

třísměnném

provozu pečlivost dobrý