PopisNáplň práce:
- Údržba traťového hospodářství
Požadujeme:
- Min. výuční list
- Zdravotní způsobilost
- Bezúhonnost
- Ochota pracovat
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme:
- Mzda od 100 Kč/ hod. - výuční list
- Mzda až 130 Kč/ hod. - vyučen v oboru (zedník, zámečník, klempíř, stavebník, apod.)
- Nástup možný ihned
Výhody:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, prémie, příspěvek na životní pojištění a úrazové připojištění
První kontakt zaměstnavatele telefonicky (7.00 - 15.30 ) - Růžička Věroslav, tel.: 608 812 946 nebo emailem kariera@jhmd.cz, vruzicka@uzkokolejky.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěU Nádraží 203, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.
  • Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.
  • Kontakt : Věroslav Růžička
  • Telefon : +420 608 812 946
  • E-mail : vruzicka@uzkokolejky.cz
  • Adresa : U Nádraží 203, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

výuční

příspěvek

list

hod

mzda

náplň

pojištění

týdnů

dovolené

stravné