PopisPracoviště: Výrobní závod Bystrovan u Olomouce, Bystrovany č.p. 215. Nástup dle dohody.
Náplň práce: obsluha míchaček na plnoautomatické lince na betonové výrobky, zavážení surovin, kontrola průběhu výroby, obsluha programu míchaní a úprava parametrů na PC, základní údržba a úklid.
Požadujeme: SOU technického zaměření, praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz jeřábníka, vazače.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti, finanční růst v závislosti na osobním rozvoji, dotované stravování. Dále příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné čtvrtletní prémie stabilizační a motivační povahy a věrnostní prémie.
V případě zájmu zašlete profesní životopis POUZE na adresu jaroslav.duraj@presbeton.cz. Nezapomeňte na sebe uvést kontakt. Budete kontaktováni a budou Vám sděleny další informace ohledně výběrového řízení. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPRESBETON Nova, s.r.o. (vedle Horizontu - bus č. 15 - zast. na znamení), Bystrovany 215, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

PRESBETON Nova, s.r.o.
  • PRESBETON Nova, s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Duraj
  • Telefon : +420 587 429 265,603 848 528
  • E-mail : jaroslav.duraj@presbeton.cz
  • Adresa : PRESBETON Nova, s.r.o. (vedle Horizontu - bus č. 15 - zast. na znamení), Bystrovany 215, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

společnosti

výrobní

obsluha

osobním

pravidelné

připojištění

penzijní

příspěvek

stravování

dotované