PopisStoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad kolegyni/gu na pozici Normovač/ka

Náplň práce:
• tvorba časových norem
• rozbor pracovních postupů
• monitoring průběhu pracovních operací
• plánování kapacit
• spolupráce s kontrolním oddělením

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe min. 1 rok
• znalost práce na PC (MS Office)
• samostatnost, systematičnost, přesnost
• aktivní přístup, ochota se dále vzdělávat
• analytické myšlení
• dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
• zázemí prosperující a stabilní české společnosti
• práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
• místo výkonu práce v Bolaticích
• zajímavou a odpovědnou práci
• fixní mzda ve zkušební době a odměny po zapracování
• firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• zaměstnanecké benefity, odměny za pracovní a životní jubilea

Nástup možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,
do předmětu zprávy uveďte: normovač
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T18:25:48

Společnost

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Kontakt : Anna Adámková
  • Telefon : +420 734 112 500
  • Adresa : Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice

Klíčová slova

odměny

stabilní

pracovních

pracovní

práce

hlavní

společnosti práci

české

poměr

prosperující