PopisPracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Náplň práce:
- koordinace a řízení činností úseků tavíren při procesu lití v souvislosti s dodržováním technologického postupu
- sestavuje vsázky
- navrhuje zlepšení v oblasti metalurgie
- kontroluje dodržování technologické kázně
- zajišťuje potřeby surovin a přísad, provádí jejich ekonomické vyhodnocení
- provádí analýzu taveb

Požadujeme:
- SŠ/VŠ se zaměřením na metalurgii a zpracování kovů
- aktivní přístup při řešení problémů
- práce s PC uživatelsky
- spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme:
- prostředí slévárny s tradicí
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGellhornova č.p. 2242/18, 678 01 Blansko Mzda minimálně38000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Ernst Leopold s.r.o.
  • Ernst Leopold s.r.o.
  • Kontakt : Alena Hlaváčková
  • Telefon : +420 516 427 116
  • E-mail : alena.hlavackova@ernstleopold.cz
  • Adresa : Gellhornova č.p. 2242/18, 678 01 Blansko

Klíčová slova

provádí

dobu

kovů

práce

problémů

řešení

přístup

aktivní

pracovní

zpracování