PopisAktualizace 14.2.2019!
První kontakt písemný:
Pokud splňujete níže uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám prosím Vaše CV a stručný motivační dopis na e-mail: info@chytrapena.cz

Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého TOP šikovné a schopné aplikátory PUR pěny.

Požadujeme:
- časovou flexibilitu, manuální zručnost
- všeobecný přehled o stavebnictví a znalost stavebních materiálů
- praxe v práci na střechách či lakýrnictví výhodou
- schopnost komunikovat se zákazníkem
- řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
- ochotu učit se novým věcem, slušnost, pečlivost a spolehlivost

Pracovní náplň: aplikace stříkané PUR pěny na stavbách v ČR a SR

Nabízíme:
- perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
- práci jako HPP na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení - nástupní plat 20000,-Kč, po zapracování plat
30-40tis. měsíčně
- zaměstnanecké výhody
- možný kariérní růst
- zajímavou práci v měnící se dynamické společnosti, zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěChytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Chytrá pěna Bohemia s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Kašperáková
  • Telefon : +420 703 426 571
  • Adresa : Chytrá pěna Bohemia s.r.o. - pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves

Klíčová slova

práci

pur

pěny

výhodou

stříkané

aktualizace

perspektivní

neurčitou

dobu

hpp