PopisNáplň práce :vedení provozu stavebniny a zahradního centra, objednávky, práce se skladovými zásobami. Komunikace se zákazníky a dodavateli, zpracování cenových nabídek, prodej a zajišťování dodávek stavebního materiálu. Vedení kolektivu zaměstnanců.
Požadavky: maturita, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, pracovitost a komunikativnost, vzdělání a praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: vedoucí pozici, zajímavou práci, podíly na výsledcích stavebnin a zahradního centra.
Jiné: Jednosměnný provoz, HPP, dobré finanční ohodnocení + další motivační benefity.
Kontakt: Jitka Dokulilová, tel. 603 233 893, e-mail: j.dokulilova@karpem.cz.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKARPEM a.s. - stavebniny Domažlice, Cihlářská 629, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

KARPEM a.s.
  • KARPEM a.s.
  • Kontakt : Jitka Dokulilová
  • Telefon : +420 603 233 893
  • E-mail : j.dokulilova@karpem.cz
  • Adresa : KARPEM a.s. - stavebniny Domažlice, Cihlářská 629, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

práce

vedení

zahradního

výsledcích

komunikativnost

vzdělání

praxe

oboru

výhodou nabízíme

vedoucí