PopisCV a motivační dopis prosím zasílejte na ocelkova@hello.cz
Náplň práce:
vedení a rozvoj pobočky, akvizice nových klientů z oblasti firem, škol a
veřejnosti.
Požadavky:
znalost AJ(min. B1), řidičský průkaz sk. B , min. SŠ, znalost PC - Office,
obchodní myšlení,samostatnost.
Nabízíme:
Jazykové vzdělávání, Multisport, příspěvek ŽP, sick day...) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHello language centre s.r.o.-prac. Brno, Malinovského náměstí 603/4, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Hello language centre s.r.o.
  • Hello language centre s.r.o.
  • Kontakt : Mgr. Petra Ocelková, ředitelka
  • Telefon : +420 777 808 177
  • E-mail : ocelkova@hello.cz
  • Adresa : Hello language centre s.r.o.-prac. Brno, Malinovského náměstí 603/4, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

motivační

ajmin

sick

příspěvek

multisport

vzdělávání

myšlenísamostatnost nabízíme jazykové

office obchodní

znalost

min