PopisŘIDIČ/-KA
-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
-Požadujeme: min. řidičský průkaz sk. B a praxi v řízení dodávek, potravinářský průkaz a průkaz VZV výhodou
- Náplň práce: skladování a rozvoz chlazených potravinářských polotovarů dodávkovými vozy
-Nabízíme: prémie za dobře odvedenou práci, kvalitní prostředí a vozový park
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Černý Marek, tel. 604 347 157, e-mailem: marek.cerny@ovotrade.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOVOTRADE s.r.o. - Libišany, Libišany 192, 533 45 Opatovice nad Labem Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

OVOTRADE s.r.o.
  • OVOTRADE s.r.o.
  • Kontakt : Marek Černý
  • Telefon : +420 604 347 157
  • Adresa : OVOTRADE s.r.o. - Libišany, Libišany 192, 533 45 Opatovice nad Labem

Klíčová slova

průkaz

emailem

řidičkapp

park

prémie

dobře

odvedenou

práci

kvalitní

prostředí