PopisPracovní náplň:
Běžný úklid pracovišť ručně nebo pomocí mechanických úklidových strojů včetně dezinfekce – kancelářské a výrobní prostory (nově postavený provoz).
Požadavky:
Spolehlivost, pečlivost, ochota. Vhodné i pro osoby se základním vzděláním.
Další informace:
Dvousměnný provoz (8 hod směny).
Nabízíme:
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Příspěvek na cestu do práce.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T12:33:32

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : FOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

dobu

pracovní

docházku

hod

směny nabízíme zaměstnanecké

benefity

příspěvek

obědy

odměna

plnou