PopisNáplň práce: Péče o klienty domova pro seniory: ošetřovatelské činnosti, plnění ordinací lékaře, vedení ošetřovatelské dokumentace. Nepřetržitý provoz.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, splnění odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, práce na PC.

Nabízíme: 25 dnů dovolené, zaměstnanecké benefity, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, dlouholetá tradice

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNa Uličce 1617, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně22500 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

Charita Otrokovice
  • Charita Otrokovice
  • Kontakt : Veronika CÍVELOVÁ
  • Telefon : +420 577 112 036,739 120 760
  • E-mail : chd@otrokovice.charita.cz
  • Adresa : Na Uličce 1617, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

ošetřovatelské

práce

dovolené

schopnost

týmové

spolupráce

samostatnost

komunikativnost

zodpovědnost