Popismísto výkonu práce: Dobroměřice
Pracovní náplň:
Přesun hmot, polotovarů, výrobků, pomocné a manipulační práce. Obsluha dopravníku při přemísťování naplněných pytlů po pytlování, provádění obsluhy stroje na zašívání naplněných pytlů, .
Požadujeme:Vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zaškolení na pracovišti, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
kontakt: nejdříve zaslat životopis na e-mail: milos.spale@primagra.cz,
tel.: 602209017, 601574145, 7-15,00 hod Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrimagra, a.s. - provozovna Dobroměřice, 5. května 352, Dobroměřice, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Primagra, a.s.
  • Primagra, a.s.
  • Kontakt : Miloš Špale
  • Telefon : +420 602 209 017,601 574 145
  • E-mail : milos.spale@primagra.cz, petra.slapakova@primagra.cz
  • Adresa : Primagra, a.s. - provozovna Dobroměřice, 5. května 352, Dobroměřice, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

práce

pytlů

naplněných

místo

možnost

týdnů

dovolené

příspěvek

stravování

zaškolení