Popis* KO: Schneiderová Sarah, tel. 731 103 451, životopis zašlete na e-mail: schneiderova.sarah@gmail.com.
Vhodné pro ženy na mateřské.
Požadujeme: potravinářský průkaz, ochota pracovat, manuální zručnost, loajalita.
Pracoviště Kozlovna Mezi Trhy v Opavě, práce na DPČ, pouze ranní směna (krátký x dlouhý týden), víkendy a svátky volné, nástup ihned.
Náplň práce: příprava pro kuchaře (zelenina, maso), mytí nádobí, mytí lednice, leštění příborů, úklid kuchyně.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. - pracoviště Kozlovna, Mezi Trhy 141/8, Město, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • Kontakt : Sarah Schneiderová
  • Telefon : +420 731 103 451
  • Adresa : ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o. - pracoviště Kozlovna, Mezi Trhy 141/8, Město, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

práce

mytí

schneiderová

příprava

týden

víkendy

svátky

volné

nástup