PopisA11 z:2/4/2019 a:17/4/2019
Náplň práce:
- práce na zaměstnanecké recepci
- evidence návštěv, přepojování hovorů
- administrativní činnost
- komunikace se zástupci klienta
- směny i jako strážní, kontrolní a pochůzková činnost.
Požadavky:
- výhodou osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- reprezentativní vzhled a vystupování
- spolehlivost, samostatnost
- výhodou znalost AJ na komunikativní úrovni.
Co můžeme nabídnout:
- místo výkonu práce: Nošovice
- pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
- příplatky za noční směny, svátky a práci o víkendech
- příspěvky na čištění uniformy
- VIP klub pro dlouholeté zaměstnance
- po odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění a stravenky
- podrobný systém vstupního zaškolení na pracovní pozici
- mzdu v pravidelném výplatním termínu, vždy k 15. dni v měsíci následujícím po měsíci odpracovaném
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- po odpracovaném roce stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSecuritas ČR s.r.o. - pracoviště Nošovice, č.p. neodpovídá, Nošovice 1, 739 51 Dobrá Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.
  • SECURITAS ČR s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Hušťová
  • Telefon : +420 725 814 010
  • E-mail : lenka.hustova@securitas.cz
  • Adresa : Securitas ČR s.r.o. - pracoviště Nošovice, č.p. neodpovídá, Nošovice 1, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

směny

práce

pracovní

práci

penzijní

příspěvek

výhodou

roce

odpracovaném

měsíci