PopisPožadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání maturitou (přednost mají uchazeči se vzděláním nebo praxí v oblasti cestovního ruchu),
- jazykové znalosti: aktivně němčina a angličtina, příp. jiný světový jazyk,
- znalost práce s PC (internet, MS Office, práce s informacemi),
- morální bezúhonnost, ochota před nástupem do zaměstnání předložit čistý trestní rejstřík a zdravotní průkaz,
- absolvování vstupního testu na téma Strakonicko a cestovní ruch,
- schopnost týmové práce
- časová flexibilita (práce o víkendech a svátcích, v pozdních odpoledních hodinách)
- samostatnost a spolehlivost, proaktivní přístup
- komunikační schopnosti, vstřícnost, pohotovost v řešení nenadálých situací
Plný pracovní úvazek, 7.platová třída

Rámcová pracovní náplň :
- poskytování informačních služeb telefonicky, e-mailem, zejména však osobním kontaktem
- prezentování a propagace Strakonic a Strakonicka
- prodej suvenýrů, informačních a doplňkových materiálů, vstupenek apod.
- jednání s dodavateli, partnery, atd.
- aktualizace databáze ubytovacích a stravovacích zařízení ve Strakonicích a okolí
- správa webových stránek IC
- aktualizace katalogu zajímavostí ve Strakonicích a okolí
- administrativní činnost spojená s provozem informačního centra
- propagace akcí realizovaných v rámci Strakonic
- navázání a udržování spolupráce s místními spolky a sdruženími
- navázání a udržování spolupráce s místními poskytovateli služeb
- navázání a udržování spolupráce s IC v okolních obcích
- zabezpečení výroby a distribuce propagačních materiálů, doplňování zásob
- plnění úkolů ve prospěch organizace MěKS /podle potřeby /

Nabízíme :

- zázemí ve stabilní příspěvkové organizaci
- zajímavou práci v dynamickém prostředí

Informace podá pan Ladislav Řanda, tel. 601560953, e- mail: ladislav.randa @meks-st.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěstské kulturní středisko Strakonice, Mírová 831, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

Městské kulturní středisko
  • Městské kulturní středisko
  • Kontakt : Ladislav Řanda
  • Telefon : +420 601 560 953
  • Adresa : Městské kulturní středisko Strakonice, Mírová 831, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

udržování

práce

spolupráce

navázání

strakonicícha

informačních

materiálů

propagace

místními

okolí