Popispracoviště: okres Benešov
NÁPLŇ PRÁCE: doplňování zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, kontrola jeho kvality a záručních lhůt,obslužný úsek, zkušenosti s prodejem výhodou.POŽADUJEME: aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost.Pracovní doba: dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, pracovní soboty. Práce na HPP. Nástup IHNED. Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBezručova 1064, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně16300 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

JEDNOTA Benešov, družstvo
  • JEDNOTA Benešov, družstvo
  • Kontakt : Milena Husmanová
  • Telefon : +420 736 621 059
  • E-mail : opu@jednotabn.cz
  • Adresa : Bezručova 1064, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

zboží

práce

pracovištěokres

prodejny

zodpovědnost

pracovitost

trestní

bezúhonnostpracovní

doba

dle