PopisMísto výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: ales.kakos@atalianworld.com

NÁPLŇ PRÁCE: Každodenní řízení komunálního vozu / Práce na svozu kontejnerů / Zimní údržba komunikací / Jízdy se sypačem a radlicí / Péče a základní údržba svěřeného vozidla.

POŽADAVKY: Řidičský průkaz skupina B + C / Karta řidiče / Praxe výhodou / Dobrá fyzická kondice.

NABÍZÍME: Stravenky / Práce na plný úvazek / Férový přístup nařízených / Maximální odbornou pomoc v rámci adaptace a zaškolení / Zázemí velké mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěATALIAN CZ s.r.o. - pracoviště MB, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

ATALIAN CZ s.r.o.
  • ATALIAN CZ s.r.o.
  • Kontakt : Aleš Kakos
  • E-mail : ales.kakos@atalianworld.com
  • Adresa : ATALIAN CZ s.r.o. - pracoviště MB, tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

práce

údržba

boleslav

místo

přístup

řidiče

praxe

výhodou

dobrá

fyzická