PopisPracovní náplň:
Mezioperační a sériové kontroly v nástrojárně. Měření vzorků plastových a kovových dílů. Upozorňování na neshody ve výrobním procesu. Vytváření zpráv a dokumentů o vzorkování pro sériové výrobky. Tvorba měrových protokolů.
Požadavky:
Vyučení ve strojním oboru. Praxe min. 2 roky.
Další informace:
Práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu 1 placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel, po roce příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na cestu do práce, využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOstrov 2, 561 22 Ostrov Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : Ostrov 2, 561 22 Ostrov

Klíčová slova

příspěvek

sériové

pracovní

platných

benefity

obědy

odměna

plnou

docházku

rozsahu