PopisMísto výkonu práce: Hrádek u Rokycan, 1. máje č.p. 37
Popis pracovní pozice: pedagogická práce s dětmi ve věku 3-6 let, organizační řízení 12 zaměstnanců, řízení pedagogického procesu v MŠ, tvorba metodických materiálů a vzdělávacích programů, pravidelná komunikace s rodiči a ředitelem školy, plánování činnosti na školní rok, koordinace přípravy předškoláků s učiteli v ZŠ, plánování finančních výdajů a účetní evidence, úzká spolupráce s hospodářkou školy.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, vzdělání odpovídající § 6 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, organizační a řídící schopnosti, kreativní a aktivní přístup k práci, uživatelská znalost PC, práce s internetem, občanská a morální bezúhonnost, znalost českého jazyka, komunikační dovednosti. Žádoucí předpoklady: předchozí praxe na pozici vedoucí učitelky, ředitelky MŠ, či jiná vedoucí pozice
Nabízíme: platové ohodnocení dle tabulky a délky praxe, minimálně 27 530,- Kč/měs. + příplatek za vedení. Předpokládaný nástup - dohodou, nejpozději 1. července 2019
Kontakt e-mailem Ing. Anna Valešová, e-mail: reditelka@zshradek.cz: konkurz má dvě kola
- 1. kolo písemné: koncepce rozvoje MŠ Hrádek- max. 3 normostrany, strukturovaný životopis, motivační dopis - max. 1 normostrana. Vše zašlete emailem na adresu reditelka@zshradek.cz (do předmětu emailu napište konkurz vedoucí MŠ) nejpozději do 12. 4. 2019.
- 2. kolo - ústní pohovor - termín bude stanoven po uzavření 1. kola, k ústnímu pohovoru budete pozváni emailem.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZákladní škola a Mateřská škola Hrádek, p.o./ MŠ Hrádek, 1. máje 37, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan Mzda minimálně27530 Kč Nastoupit od2019-04-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace
  • Kontakt : Ing. Anna Valešová
  • Telefon : +420 371 787 318
  • E-mail : reditelka@zshradek.cz
  • Adresa : Základní škola a Mateřská škola Hrádek, p.o./ MŠ Hrádek, 1. máje 37, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan

Klíčová slova

vedoucí

práce

emailem

nejpozději

max

hrádek

reditelkazshradekcz

konkurz

praxe

kolo