PopisPRACOVNÍK/-ICE PRÁDELNY
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: min.ukončené základní vzdělání doložené vysvědčením z posledního ročníku základní školy, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, výpis z rejstříku trestu ne starší 3 měsíce, zdravotní a odborná způsobilost k výkonu funkce, zdravotní (potravinářský) průkaz. Schopnost kolektivní práce, smaostatnost, spolehlivost a pečlivost.
Pracovní podmínky: jednosměnný provoz 40hod týdně PO-PÁ, pevná pracovní dle rozpisu směn viz níže:
I. týden 6.00hod - 14.30hod
II. týden 7.00hod - 15.30hod
III.týden 7.30hod - 16.00hod.
Náplň práce: příjem a třídění prádla, obsluha strojů a zařízení na oddělení prádelna, obsluha shozu na prádlo.
- Nabízíme: zázemí silné příspěvkové organizace, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017Sb, po zapracování osobní příplatek, příplatky za soboty,neděle, svátky, noční směny.
příspěvek na závodní stravování, příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
týmové akce, ubytování zaměstnanců mezi směnami zdarma a v jednolůžkových pokojích
náklady na absolvování kvalifikačního kurzu hradí zaměstnavatel (dle podmínek kvalifikační dohody)
Termín přihlášek průběžně: V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis k posouzení, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor; e-mail: jklementova@ddhk.cz, kontaktní osoba: Klementová Jana, tel. (po - pá 8 - 15 hod), 702 124 836

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně15050 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-03T02:40:04

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Jana Klementová
  • Telefon : +420 702 124 836
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

dle

základní

práce

obsluha

akce

zdravotní

osobní

závodní

stravování

příspěvek