PopisPrvní kontakt e-mailem: ivana.rehorkova1@cz.abb.com
Pracovní náplň:
- Montážní operace, osazování a zapojování dle výrobní dokumentace a pracovních postupů jak v oblasti
mechanické montáže, tak i elektromontáže
- Obsluha technického a technologického zařízení
- Dbát na vysokou kvalitu odvedených činností
- Podílet se na inovaci a zlepšování pracovních procesů a pracovního prostředí
Požadujeme:
- Vyučení v oboru elektro
- Pro mechanickou montáž vyučení i v oboru kovo (např. NC/CNC stroje, zámečník, mechanik apod.)
- Orientaci v elektro schématech, běžné výrobní dokumentaci
- Vyhláška 50 vítána, min. paragraf 3, případně doškolíme
- Zaměstnance se zájmem se učit a poznávat nové věci, zařadit se do stabilního pracovního týmu
Zaměstnanecké výhody.
- Náborový příspěvek 10.000 Kč – 20.000 Kč
- Průměrná mzda na pozici 27.000 Kč
- Nadstandardní příplatky za práci přesčas (nad rámec zákoníku práce)
- Nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)
- Bonusy za doporučení nových zaměstnanců (15.000 Kč za 1 nového zaměstnance)
- Kratší pracovní doba – 7,5 hod denně
- 5 týdnů dovolené
- Placené pracovní volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, stěhování, atd.)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2/3 placené zaměstnavatelem
- Věrnostní prémie za odpracované roky
- Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky
- Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných
volnočasových aktivit)
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěABB s.r.o. - ELSYNN, Heršpická 758/13, Štýřice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ABB s.r.o.
  • ABB s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Řehořková
  • E-mail : ivana.rehorkova1@cz.abb.com
  • Adresa : ABB s.r.o. - ELSYNN, Heršpická 758/13, Štýřice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

příplatky

výrobní

pracovní

placené

pracovního

vyučení

oboru

pracovních

rámec

příspěvek