PopisNÁPLŇ PRÁCE: vaším úkolem bude, aby zákazníci svěřené prodejny dostávali tu nejlepší péči a vždy se cítili jako "doma", stanete se součástí týmu, který se rád usmívá a posouvá své hranice a vaším úkolem bude dobře zapadnout, mimo to budete i motivovat a rozvíjet sebe sama spolu se svým vedoucím, vaše slovo bude mít skutečnou váhu a všechny podněty pro zkvalitnění prostředí a podmínek budeme považovat za důležité
POŽADAVKY: baví vás soutěžit a neustále se posouvat, máte obchodního ducha a baví vás prodej, ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu, každý den se chcete učit něco nového
NABÍZÍME: a váš platový výměr se rozhodně nebudete moci stydět, budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelské společnosti, čeká na vás spousta soutěží, máme rádi, když se u nás naši zaměstnanci cítí dobře, proto máme spoustu benefitů, možnost zkráceného úvazku
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIng. Jan Jílek - Litomyšl, Smetanovo náměstí 93, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

Ing. Jan Jílek
  • Ing. Jan Jílek
  • Kontakt : Vojtěch Rataj
  • Telefon : +420 603 427 098
  • Adresa : Ing. Jan Jílek - Litomyšl, Smetanovo náměstí 93, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Klíčová slova

vaším

úkolem

dobře

baví

prostředí

náplň

učit

nebudete

rozhodně

výměr