PopisFirma PIEDRA přijme na prodejnu v Praze 9 obchodního referenta / prodejce pro sortiment kamenných koberců a přírodních okrasných kamenů. Náplní práce je komunikace se zákazníkem, vyřizování poptávek, tvoření cenových nabídek, technické poradenství apod. Požadujeme komunikativní a příjemné vystupování. Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Termín nástupu možno ihned, po dohodě nejpozději duben/květen.

Co vás čeká

Práce s klientem při výběru zboží, práce s PC, tvoření cenových nabídek, technické poradenství, vyřizování tel. dotazů, vystavování běžných prodejních faktur. Práce je různorodá a zajímavá.

Výhodou bude, pokud budete umět

Oceňujeme slušné chování a dobře odvedenou práci, kterou dokážeme mimořádně finančně odměnit. Výhodou praxe v oboru stavebnictví.

Co vám můžeme nabídnout

Moderní a kvalitní zázemí pro práci, stravenky, Multisport karta, dobrá parta lidí, zaměstnanecké slevy, nejznámější a uznávaná firma ve svém oboru. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPIEDRA UNO a.s. - 001, Lukavecká 1732, Horní Počernice, 193 00 Praha 913 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T21:03:58

Společnost

PIEDRA UNO a.s.
  • PIEDRA UNO a.s.
  • Kontakt : Pavel Daněk
  • Telefon : +420 777 900 900
  • E-mail : pavel@piedra.cz
  • Adresa : PIEDRA UNO a.s. - 001, Lukavecká 1732, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Klíčová slova

práce

firma

práci

příjemné

poradenství

technické

cenových

tvoření

oboru

vyřizování