PopisMísto výkonu práce: Chrudim, Průmyslová 7, 537 01.
NÁPLŇ PRÁCE: porozumění požadavkům zákazníka/nastudování výkresové dokumentace, příprava poptávkového řízení, výběr dodavatelů, objednávání výrobků, jednání s dodavateli, sledování zakázky (objednávky), komunikace se zákazníkem, komunikace s oddělením logistiky při odeslání zboží zákazníkovi.
POŽADAVKY: základní znalosti z problematiky strojírenských dílů a strojů (jakosti materiálů, sváření, obrábění), praxe na podobné pozici je výhodou, řidičský průkaz sk. B, anglický nebo francouzský jazyk (pro doložení znalosti cizího jazyka není třeba certifikát), osobní kontakt se zákazníky převážně ve Francii, služební cesty do zahraničí v četnosti 4-6x ročně (nejčastěji letecky).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: týden dovolené navíc, 5 dní SICKDAYS, stravenky 100 Kč, 13. plat, možnost rekreace v Krkonoších.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSteelTech s.r.o. - 001, Průmyslová 7, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

SteelTech s.r.o.
  • SteelTech s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Tilšer
  • E-mail : hr@steeltech.cz
  • Adresa : SteelTech s.r.o. - 001, Průmyslová 7, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

komunikace

znalosti

práce

kontakt

zahraničí

cesty

služební

francii

převážně

zákazníky