PopisPožadujeme zodpovědnost a slušné jednání, praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou - odborně zaškolíme.
Náplň práce: obsluha zákazníků čerpací stanice, prodej PHM a zboží, práce na PC a s finančními prostředky, komunikace s dodavateli apod. Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Ranní směna 5:00 - 13:30 hod/ odpolední směna 13:30 - 22:00 hod. Nabízíme plný nebo zkrácený úvazek.
Zaměstnanecké výhody: sleva na palivo, příspěvek na stravování.
Kontaktujte emailem, telefonicky PO-PÁ 8-16 hodin nebo osobně na adrese CS Shell Lutonina PO-PÁ 8-16 hodin. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKM - Lutonský, s.r.o. - Čerpací stanice Shell Lutonina, Lutonina, 763 12 Vizovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

KM - Lutonský, s.r.o.
  • KM - Lutonský, s.r.o.
  • Kontakt : Karel Lutonský
  • Telefon : +420 603 552 356
  • E-mail : kmlutonsky@seznam.cz
  • Adresa : KM - Lutonský, s.r.o. - Čerpací stanice Shell Lutonina, Lutonina, 763 12 Vizovice

Klíčová slova

směna

hod

hodin

popá

práce

požadujeme

výhody

odpolední

nabízíme

plný