PopisPracoviště: nábř. Přemyslovců č.p. 867/8, Olomouc.
Náplň práce: Poskytování odborného servisu přiděleným klientům České pojišťovny.
Očekáváme:
- Minimálně SŠ vzdělání
- Chuť dále se vzdělávat a odborně růst
- Příjemné vystupování a proklientský přístup
Nabízíme:
- Nadstandardní platové ohodnocení fix+provize.
- Profesionální systém vzdělávání
- Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
- Nejširší portfolio finančních produktů pod jednou značkou
- Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod. nebo emailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČeská pojišťovna a.s., pobočka Olomouc, nábř. Přemyslovců 867/8, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Česká pojišťovna a.s.
  • Česká pojišťovna a.s.
  • Kontakt : Petr Kresta
  • Telefon : +420 606 127 044
  • E-mail : petr.kresta@ceskapojistovna.cz
  • Adresa : Česká pojišťovna a.s., pobočka Olomouc, nábř. Přemyslovců 867/8, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

osobní

pracoviště

finančních

vzdělávání

přístup

podporu

manažera

obchodního

týmu

nejširší