PopisPožadujeme: minimálně základní vzdělání. Výhodou akreditovaný kurz Pracovníka v sociálních službách, není však podmínkou, empatii, spolehlivost, kladný vztah k seniorům. Kvalifikace v oboru není podmínkou, potřebné vzdělání zajistíme v rámci pracovního poměru/získat certifikát pracovníka v sociálních službách.
Náplň práce: přímá obslužná péče o klienty s demencí.
Výhody: táborový příspěvek 10 000 Kč, seniorský mzdový postup, 5týdnů dovolené, dotované stravování, podpora odborného růstu, od května 2018 firemní školka
Výběrové řízení na Úřadě práce ve Zlíně se bude konat dne 29. 4. 2019, v 13,00 hod, místnost 226 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAlzheimercentrum Zlín z.ú. - Zlín, Růmy 1393, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Alzheimercentrum Zlín z.ú.
  • Alzheimercentrum Zlín z.ú.
  • Kontakt : Milan Piperger
  • Telefon : +420 778 494 004
  • E-mail : hr1@alzheimercentrum.cz
  • Adresa : Alzheimercentrum Zlín z.ú. - Zlín, Růmy 1393, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

vzdělání

pracovníka

sociálních

požadujeme

podpora

táborový

příspěvek

seniorský

mzdový