Popispracoviště Holešov
- náplň práce: aktivní prodej stávajícím zákazníkům, zpracovávání zakázek z našeho firemního slovenského e-shopu, kontakt se zákazníky na Slovensku, telefonické komunikace ve slovenštině se zákazníky, zpracování objednávek / cenových nabídek, příprava podkladů pro expedici, fakturace, účast na veletrzích v Nitře a Bratislavě 1 x ročně
- Požadavky: Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, Znalost slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost, Dobré komunikační dovednosti a mít "obchodního ducha", Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, komunikace v slovenském jazyce, Výhodou orientace v nábytkářském oboru, Výhodou je znalost anglického jazyka
- nabízíme: pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod., HM 26.000 - 32.000 Kč dle zkušeností a praxe, kompletní zaškolení na pracovní pozici, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, 5 týdnů dovolené ( tj. 25 dnů ), stravenky 123,- Kč / den, firemní mobil
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: radek.miklik@intea-service.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSamostatnost 1348, 769 01 Holešov Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

INTEA SERVICE s.r.o.
  • INTEA SERVICE s.r.o.
  • Kontakt : Radek Miklík
  • Telefon : +420 573 395 400,602 555 550
  • E-mail : radek.miklik@intea-service.cz
  • Adresa : Samostatnost 1348, 769 01 Holešov

Klíčová slova

slovenského

orientace

komunikace

znalost

výhodou

zákazníky

jazyce

doba

nabízímepracovní

jazyka