PopisOMÍTKÁŘ/-KA
- Místo výkonu práce: Štefánikova č.p. 325/24, 500 11 Hradec Králové 11
- PP na dobu určitou; od 1.6.2019 do 29.8.2019
- Náplň práce: lokální sanace poškozených částí fasády (podklad pro zateplení), zateplení obvodového pláště bytového domu, rekonstrukce lodžií vč provedení hydroizolací, oprava okapového chodníku, vybourání stávajícího a zhotovení nového, oprava stávající hydroizolace
- Požadujeme: práci ve výškách, samostatnost, znalost ukrajinského jazyka výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Madyar Ivan, tel.: 777 333 593 (po - pá; 16 - 18 hod) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMADVANO s.r.o. - hk, Štefánikova 325/24, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

MADVANO s.r.o.
  • MADVANO s.r.o.
  • Kontakt : Ivan Madyar
  • Telefon : +420 777 333 593
  • Adresa : MADVANO s.r.o. - hk, Štefánikova 325/24, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

Klíčová slova

oprava

práce

zateplení

znalost

stávajícího

zhotovení

nového

stávající

hydroizolace