PopisMísto výkonu práce: Blahoslavova 937/62, 400 01 Ústí nad Labem, dle potřeby stavby v rámci
celé ČR.
Náplň práce: organizace a plánování prací ve výstavbě, vedení stavebních deníků, komunikace s ostatními zhotoviteli.
Požadujeme: min.středoškolské vzdělání oboru elektro.
Nabízíme: mzdu 35 000 - 40 000,- Kč., příspěvky na stravování, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek PP.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONZAS s.r.o., Blahoslavova č.p. 937/62, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

MONZAS, spol. s r.o.
  • MONZAS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Martin Koubek
  • Telefon : +420 602 281 973
  • E-mail : roman.koubek@monzas.cz
  • Adresa : MONZAS s.r.o., Blahoslavova č.p. 937/62, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

práce

místo

mzdu35

zhotoviteli požadujeme

minstředoškolské

vzdělání

oboru

elektro nabízíme

stravování

příspěvky