PopisStrojvedoucí

Pracovní náplň:
- řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na vlečce,
- provádění činností při vedení vlaku,
- vedení evidence hnacího vozidla,
- posun vozů po vlečce, příprava a přebírání přistavených vozů,
- další činnosti spojené s posunem

Požadujeme:
- požadované vzdělání: SO
- průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel motorové trakce na vlečku
- praxe v řízení hnacích kolejových vozidel
- výkonnost,spolehlivost a odpovědnost
- třísměnný provoz (ranní směna od 6,00hod. do 14,00 hod., odpolední směna od 14,00 hod do 22,00 hod., noční směna od 22,0 hod. do 6,00 hod.)
- profesní životopis

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)

Kontakt:
Marcela Jedličková
E-mail: marcela.jedlickova@skoda.cz
tel.: 583 365 573
Úřední hodiny pro uchazeče:
Úterý od 8.00 hod. do 10.00 hod.
Čtvrtek od 12.30 hod. do 14.30 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěŽerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T11:42:31

Společnost

Pars nova a.s.
  • Pars nova a.s.
  • Kontakt : Marcela Jedličková
  • Telefon : +420 583 365 573
  • E-mail : marcela.jedlickova@skoda.cz
  • Adresa : Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

hod

řízení

směna

měsíčně

příspěvek

vedení

výši

vozidla

hnacího

férový