PopisNáplň práce:
" zavedení metody Benchmarkingu - řízení, realizace a zpracování výstupů
" realizace opatření strategie úřadu - sjednocení přístupů řízení kvality v organizaci, nastavení procesů řízení, vyhodnocování plnění
" analytická, koordinační a metodická činnost
" prezentační činnosti, spolupráce a komunikace se zaměstnanci městského úřadu a města a se členy realizačního týmu projektu.
Požadujeme:
" ukončené vysokoškolské vzdělání (zaměření na management, veřejnou správu výhodou)
" řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič
" analytické, organizační a komunikační dovednosti
" schopnost samostatné i týmové práce
" proaktivita a flexibilita
" výhodou:
o zkušenost s metodami kvality a jejich zaváděním
o zkušenost s projektovým řízením a strategickým plánováním
o předchozí praxe v oblasti projektů
o zkušenosti s prací ve veřejné správě nebo samosprávě
o předchozí praxe v oblasti kvality a řízení
o znalost anglického jazyka a dalšího cizího jazyka.
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na stravování a dopravu
" pružnou pracovní dobu
" předpokládaný plat po zapracování 30.000,-Kč až 35.000,-Kč.
Přihlášky se podávají písemně poštou nebo osobním podáním na podatelně Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm na adresu:
Městský úřad
Masarykovo náměstí 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Obálku s přihláškou označte: "NEOTVÍRAT - přihláška na výběrové řízení manažer/koordinátor implementace strategie úřadu".
Termín podání přihlášek do 18.4.2019 do 11:00 hod.
Předpokládaný termín konání výběrového řízení 24.4.2019.
Bližší informace lze získat na Městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 128 u paní Mgr. Dagmar Šnajdarové, vedoucí odboru strategického rozvoje a projektů, kancelář č. 212, nebo na tel. čísle 571 661 242.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykovo náměstí 128, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Kontakt : Dagmar Šnajdarová
  • Telefon : +420 571 661 242
  • Adresa : Masarykovo náměstí 128, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

řízení

úřadu

kvality

praxe

rožnově

radhoštěm

městského

náměstí

strategie

oblasti