Popismísto výkonu práce : Tř. Hrdinů 1327/59, Rýmařov
Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Administrativní pracovník do účtárny

náplň práce:
- příprava docházek a podkladů pro zpracování mezd zaměstnanců,
- pomocné práce při vedení personální administrativy,
- zpracovávání podkladů od řidičů,
- zadávání podkladů do Excelovských tabulek,
- další související administrativní činnosti,

požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- znalost účetnictví je výhodou,
- uživatelská znalost balíčku MS Office, Excel na velmi dobré úrovni,
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost,

nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
- možnost sjednat i zkrácený úvazek,
- pouze ranní směna,
- odpovídající platové ohodnocení,

Životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 3.4.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOTRANSPORT, s.r.o. - pracoviště, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

EKOTRANSPORT, s.r.o.
  • EKOTRANSPORT, s.r.o.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • Adresa : EKOTRANSPORT, s.r.o. - pracoviště, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov

Klíčová slova

podkladů

znalost

práce

zodpovědnost

poměr

pracovní

hlavní

zaměstnání

pečlivostnabízíme

samostatnost